Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Річниця партнерства

Річниця партнерства
Наша компанія Альфа Корм святкує річницю співпраці з партнером із Франції - MG2MIX! Щиро дякуємо за плідне співробітництво. Ми впевнені, що наступного року досягнень буде ще більше!

23.11.15

Перша річниця успішного співробітництва з компанією MG2MIX 

 Існує твердження: "Хочеш стати найкращим ― співпрацюй з професіоналами". Саме цим лозунгом керується компанія АЛЬФА КОРМ для досягнення успіху на ринку товарів для годівлі сільськогосподарських тварин.

Віддаючи перевагу європейській якості та передовим світовим технологіям, для партнерства ми обираємо лише надійних виробників якісної продукції. До таких належить французька компанія MG2MIX, з якою ми незабаром відзначатимемо першу річницю партнерства. Фермери багатьох країн світу на прикладі власних господарств високо оцінили якість преміксів для ВРХ, птиці та інших тварин від компанії MG2MIX. Завдяки нашим спільним зусиллям, ця продукція тепер доступна і для українських фермерів.

За рік співпраці компаній АЛЬФА КОРМ та MG2MIX було досягнуто неабияких результатів. Спільна участь у виставці «Agro Animal Show 2015» дозволила яскраво представити французького виробника українським аграріям. Як результат, товари від MG2MIX знайшли своїх постійних клієнтів серед малих та великих фермерських господарств. Компанія MG2MIX ― це європейський підхід до виробництва та французька якість. У процесі розробки та створення продукції залучені науковці, які впроваджують передові технології і ефективний світовий досвід. Склад та збагаченість преміксів поживними компонентами підібрані з врахуванням рекомендацій дієтологів та фахівців спеціалізованих лабораторій та інститутів. На власному виробництві компанія виготовляє висококласну продукцію для задоволення вимог фермерів багатьох країн.

Премікси від компанії MG2MIX мають всі шанси на стрімке завоювання прихильності українських фермерів. Немає жодних сумнівів, що подальше співробітництво компаній АЛЬФА КОРМ та MG2MIX буде ще більш успішним та прогресивним, оскільки перший рік співпраці продемонстрував відмінні результати. Потенціал та надійність обох компаній створюють умови для багаторічного плідного партнерства.

Компанія АЛЬФА КОРМ висловлює глибоку вдячність французькому партнеру ― компанії MG2MIX. Перший рік видався вдалим, завдяки спільним зусиллям. Сподіваємося, що такий чудовий старт стане лише запорукою наступних перемог і звершень.