Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5

Про нас

АЛЬФА КОРМ - все для правильної та збалансованої годівлі сільськогосподарських тварин

Наша компанія - постачальник високоякісних кормових добавок, преміксів та БМВД українського та французького виробництва. Також фахівці компанії АЛЬФА КОРМ надають консультаційні послуги щодо годівлі тварин і птиці. Ми співпрацюємо з великою кількістю сільських господарств і отримуємо від них позитивні відгуки про продукцію. Ветеринари та зоотехніки відзначають позитивний вплив на стан здоров'я і самопочуття тварин.

Французька якість від MG2MIX

Асортимент компанії АЛЬФА КОРМ включає лінійку товарів компанії MG2MIX - незалежного французького виробника, що спеціалізується на преміксах для птиці, свиней, великої рогатої худоби та інших тварин. У команду MG2MIX входять висококваліфіковані фахівці, серед яких науковці, дієтологи, а також співробітники дослідницьких інститутів і лабораторій. Компанія має свій завод з виробництва продукції, а також організацію з надання ветеринарних послуг.

 МінеролІТ і БетаМінерол

Кормові добавки українського виробництва МінеролІТ і БетаМінерол - це сертифіковані і запатентовані адсорбенти нового покоління. АЛЬФА КОРМ - офіційний постачальник цієї продукції на ринку України.

Переваги співпраці

  1. Ми пропонуємо тільки висококласну продукцію.
  2. Консультуємо з питань годівлі сільськогосподарських тварин.
  3. Орієнтуємося на довгострокове співробітництво.
  4. Пропонуємо вигідні умови для своїх клієнтів.
  5. Здійснюємо доставку продукції по Україні.

Давайте працювати в одній команді - телефонуйте прямо зараз +380 (44) 492-07-08!