Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі
Групи товарів та послуг

Для великої рогатої худоби (ВРХ)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Кормові добавки для великої рогатої худоби (ВРХ)

Розведення великої рогатої худоби ― прибутковий напрямок сільськогосподарської діяльності, за умови його правильної організації. Сучасні фермери успіх свого господарства вбачають у трьох основних показниках: високій продуктивності поголів'я, здоровому розвитку тварин та низькій собівартості продукції. Вирішальну роль у досягненні таких результатів відіграє спосіб, режим відгодівлі та структура раціону.

Кормові добавки для телят

Кормові добавки для відгодівлі телят володіють збалансованим складом для задоволення потреб молодняку в енергії, поживних та біологічно-активних речовинах. Інгредієнти преміксів та БВМД сприяють формуванню міцної кісткової та м’язової тканин, нормальному перебігу обмінних процесів та зміцненню імунітету. 

Кормові добавки для дійних корів

Годівля дійних корів із використанням преміксів та БВМД дозволяє значно підвищити молочну продуктивність. Поживні та біологічно-активні речовини кормових добавок сприяють нормалізації обмінних процесів, а також запобігають розвитку ацидозу. До рецептури преміксів та БВМД входять компоненти для розкислення рубця та захисту його слизової оболонки.

Кормові добавки для сухостійних корів

Раціон сухостійних корів корисно збагачувати мінералами, вітамінами, ферментами та амінокислотами. Це є запорукою нормального розвитку плоду, народження здорового потомства та безпроблемного перебігу післяотельного періоду. Крім того, кормові добавки володіють розкислюючим ефектом, тому захищають травну систему від ацидозу.  

Компанія АЛЬФА КОРМ реалізує високоякісні кормові добавки, які можуть стати надійними помічниками у розведенні великої рогатої худоби. Серед широкого різноманіття преміксів та БВМД ви матимете змогу підібрати ту кормову добавку, яка ідеально підійде для вашого господарства.