Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Для свиней

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Кормові добавки для свиней

Свинарство належить до числа найбільш розвинених напрямків тваринництва. Ним займаються як великі фермерські господарства, так і домашні. Сучасні фермери знають, що висока рентабельність свинарства залежить від багатьох факторів. Найважливіше значення серед них має організація годівлі. Для того, щоб свині мали змогу нормально розвиватися, накопичувати вагу, підтримувати свої відтворні функції до їх раціону додають спеціалізовані премікси та БВМД.

БВМД для поросят

Відгодівля поросят базується на цілковитому забезпеченні молодого організму поживними та біологічно-активними речовинами. Використання преміксів та БВМД сприяє швидкому росту тварин, їх адаптації до традиційних кормів та формуванню міцного імунітету.

Кормові добавки для свиней на відгодівлі

Кормові добавки корисно додавати до раціону свиней на відгодівлі. Науково та практично доведено, що такий прийом підвищує ефективність споживання кормів, стимулює збільшення маси тварин, внаслідок чого зростає рентабельність виробництва. 

Премікси для супоросних та лактуючих свиноматок

Супоросні свиноматки потребують великої кількості поживних речовин, вітамінів та мінералів. У їх організмі відбувається формування плодів та значна перебудова процесів обміну. Для забезпечення нормального перебігу супоросного періоду використовують спеціалізовані премікси та БВМД.  
Серед широкого асортименту кормових добавок окреме місце належить преміксам та БВМД для відгодівлі лактуючих свиноматок. Ця продукція відрізняється унікальним набором компонентів, які відіграють важливу роль у процесі лактації. За умови збалансованого харчування свиноматка утворює достатню кількість корисного молока для повноцінної відгодівлі свого потомства. 

Компанія АЛЬФА КОРМ реалізує премікси та БВМД, що відповідають специфічним потребам у поживних речовинах кожної групи тварин. Рецептури добавок розроблені з врахуванням висновків наукових досліджень та світової практики.