Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Для птиці

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Кормові добавки для птиці

Птахівництво як вид сільськогосподарської діяльності має ряд переваг. Жоден інший напрямок тваринництва не може з ним зрівнятися у швидкості отримання продукції. Для досягнення високої продуктивності птиці потрібно небагато часу та невеликі витрати корму на відгодівлю. Це є доказом того, що птахівництво ― економічно вигідний вид тваринництва. Проте його рентабельність значною мірою залежить від організації господарства, зокрема від способу годівлі.

Премікси та БВМД для відгодівлі бройлерів широко використовуються як на великих птахофабриках, так і в домашньому господарстві. Вони характеризуються високим вмістом поживних та біологічно-активних речовин. Кожен компонент відіграє важливу роль у розвитку птиці та збільшенні її живої маси.

Правильна відгодівля качок – це використання вітамінізованого та мінералізованого корму. Лише за умови достатнього надходження біологічно-активних речовин качки зможуть забезпечити високу продуктивність. Для доповнення та збагачення раціону рекомендується використовувати спеціалізовані премікси та БВМД.

Збалансована годівля індиків є обов’язковою умовою для їх швидкого та здорового росту. Правильно підібрати структуру та склад раціону допомагають премікси та БВМД, що виготовлені спеціально для відгодівлі індиків. Ця птиця невибаглива щодо виду кормів, але не варто нехтувати її потребами у вітамінах, мінералах та поживних речовинах. Збагачення корму такими компонентами здійснює позитивний вплив на розвиток індиків.

Компанія АЛЬФА КОРМ реалізує спеціалізовані кормові добавки для доповнення раціону різних видів сільськогосподарської птиці. Науково та практично доведено, що застосування ефективних та якісних преміксів та БВМД стимулює ріст тварин, сприяє накопиченню маси, зміцнює їх стійкість проти хвороб та несприятливих умов.