Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Обережно, підробка кормової добавки «МІНЕРОЛІТ»!

24.04.15

Шановні покупці! Останнім часом почастішали випадки виявлення на ринку підробленої кормової добавки «МІНЕРОЛІТ». Враховуючи цей факт ТОВ «АЛЬФА КОРМ» офіційно заявляє, що є єдиним законним постачальником і виробником даної кормової добавки на території України.

Кормова добавка «МІНЕРОЛІТ» є препаратом, який виготовляється відповідно до зареєстрованих в установленому законодавством порядку Технічних умов та має Реєстраційне посвідчення державного зразка, завдяки чому відрізняється високими якісними показниками (див. сертифікат якості). «МІНЕРОЛІТ» пройшов випробовування ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок, а також відзначений сертифікатом «Органік стандарт», що затверджує можливість його використання в органічному сільському господарстві. Встановлено, що кормова добавка «МІНЕРОЛІТ» вміщує до 70 макро- і мікроелементів, в тому числі особливо важливих, що не можуть забезпечити підроблені добавки.

У свою чергу продукція, яку пропонують недобросовісні продавці, відрізняється низькою вартістю і невідповідністю заявленим якості та складу.

Враховуючи вищесказане, просимо Вас звертати увагу на документи, які підтверджують якість придбаних кормових добавок. А також пам'ятайте про те, що ТОВ «АЛЬФА КОРМ» самостійно займається реалізацією кормової добавки «МІНЕРОЛІТ» не укладаючи ніяких дилерських договорів або договорів доручення на реалізацію даної добавки.

Щоб застерегти Вас від покупки неякісного товару, ми підготували інструкцію з визначення автентичності:

1) Попросіть якісне посвідчення. Менеджер зобов'язаний Вам надати посвідчення даного зразка: 2) Зверніть увагу на фірмову упаковку. Оригінальна кормова добавка «МІНЕРОЛІТ» упакована в паперовий мішок такого вигляду:

Якщо у Вас виникли сумніви щодо оригінальності продукції, Ви можете уточнити всю інформацію у представника компанії «АЛЬФА КОРМ» за телефоном +38 (095) 100-77-78.

Купуйте тільки якісну продукцію!