Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

«МінеролІТ» відтепер доступний для іноземних замовників

26.01.16

«МінеролІТ» відтепер доступний для іноземних замовників

Кожен фермер, який дбає про успіх свого господарства, обирає лише якісні та ефективні кормові добавки. До таких виробів належить «МінеролІТ». Він користується високим попитом та отримує схвальні відгуки вітчизняних господарників. Наша кормова добавка успішно зарекомендувала себе в Україні. Відтепер у її перевагах зможуть пересвідчитися не лише вітчизняні фермери, а й іноземні.

«МінеролІТ» виходить на міжнародну арену.

Продукт характеризується високою якістю та унікальним складом, тому він з легкістю складе конкуренцію лідерам світового ринку добавок для відгодівлі сільськогосподарських тварин. Іноземні покупці тепер мають змогу на власному досвіді переконатися в ефективності українського «МінеролІТу».

Кормова добавка створена виключно із натуральної сировини. Вона володіє унікальним складом, ретельно підібраним для найповнішого задоволення потреб організму тварин у мікроелементах. «МінеролІТ» є джерелом 70 мінеральних речовин. Завдяки високому вмісту кремнію (близько 60%) він має здатність адсорбувати токсини та швидко виводити їх з організму.

«МінеролІТ» рекомендується до застосування у скотарстві, свинарстві та птахівництві. Він сприяє росту, здоровому розвитку та високій продуктивності різних видів сільськогосподарських тварин та птиці.

У всьому світі активно набирає популярність органічне тваринництво, в якому дозволено використовувати лише натуральні кормові добавки без хімічних домішок. Сьогодні існує гостра нестача таких продуктів на ринку. Віднині світові виробники органічної продукції зможуть використовувати у своєму господарстві «МінеролІТ». Його природне походження підтверджене відповідним сертифікатом. 

Кормова добавка «МінеролІТ» відповідає високим міжнародним стандартам, тому має всі шанси завоювати прихильність іноземних замовників.

Звертайтесь за номером телефону щодо експорту кормової добавки "МінеролІТ" (095) 100 77 78.