Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Візит провідного фахівця нашого партнера – компанії MG2MIX

17.02.16

Візит провідного фахівця нашого партнера – компанії MG2MIX

Протягом тривалого часу своєї діяльності компанія АЛЬФА КОРМ зарекомендувала себе надійним постачальником високоякісних кормових добавок для сільськогосподарських тварин та птиці. Ми пропонуємо українським фермерам лише таку продукцію, якість та ефективність якої можемо гарантувати. Саме тому нашим партнером є французька компанія MG2MIX.
Нещодавно з візитом до нашої компанії приїздив один із провідних менеджерів MG2MIX ― спеціаліст з годівлі свиней Nicolas Cottais. Разом з фахівцями АЛЬФА КОРМ він відвідав виставку «Agro Animal Show», що дало змогу спільно оцінити сучасний стан українського тваринництва, його тенденції та перспективи. Такий двосторонній підхід дозволяє більш глибоко осягнути проблеми сільгоспвиробників, а обмін досвідом є ефективним механізмом для пошуку шляхів їх вирішення.

 

Під час своєї доповіді Nicolas Cottais окреслив основні напрямки, над якими сьогодні працює компанія MG2MIX та поділився власним досвідом та рекомендаціями з нашими спеціалістами стосовно відгодівлі різних видів сільськогосподарських тварин. Також учасники зустрічі обговорили стратегію подальшої співпраці. MG2MIX уже рік є нашим партнером. Спільними зусиллями ми допомагаємо українським фермерам здобувати успіхів у їхній діяльності та розвивати вітчизняне тваринництво. Ми віримо, що наша українсько-французька співпраця і надалі буде такою ж успішною та результативною.В рамках візиту представник MG2MIX відвідав одне з господарств та надав цінні практичні  консультації з питань годівлі свиней. Крім того, Nicolas Cottais провів презентацію, на якій розповів про діяльність своєї компанії, її здобутки та плани на майбутнє. Спеціалісти АЛЬФА КОРМ мали змогу переконатися, що компанія MG2MIX – це повністю автоматизоване сучасне підприємство з власною лабораторною базою та можливостями практичного дослідження продукції. Наш французький партнер неодноразово наголошував, що золоте правило діяльності компанії – забезпечення високої якості та абсолютної безпечності преміксів.