Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Адсорбент мікотоксинів «Kormo-Tox» – новий продукт компанії Альфа Корм

22.04.16

Компанія Альфа Корм ретельно слідкує за тенденціями ринку кормових добавок для тварин. Ми пропонуємо ту продукцію, яка забезпечує нашим клієнтам успішне ведення господарства та високу продуктивність. 

Останнім часом більшість фермерів стикається з проблемою нейтралізації та виведення токсинів з організму тварин. Плісняві гриби та продукти їх метаболізму, які потрапляють в організм із неякісними кормами, негативно впливають на здоров’я тварин та призводять до зниження їхньої продуктивність. Єдиним способом уникнути таких негативних наслідків є використання спеціальних добавок – інактиваторів мікотоксинів. 

Компанія Альфа Корм пропонує високоякісну кормову добавку «Kormo-Tox» від австрійської компанії "Chemopharma". Це ефективний препарат, який зв’язує та виводить з організму тварин та птиці афлатоксин В1, Т-2 токсин, охратоксин, зеараленон, цитринін, вомітоксин та інші токсини, які містяться в кормах для свиней, сільськогосподарської птиці та ВРХ.

«Kormo-Tox» – це універсальний препарат для різних видів сільськогосподарських тварин та птиці. Він дозволяє уникнути багатьох захворювань, викликаних токсинами, та захистити організм тварин від негативного впливу кормів низької якості. Крім того, Kormo-Tox покращує функцію печінки, стимулює імунну систему та забезпечує здоровий розвиток свиней, птиці та ВРХ.

        


Ознайомитися більш детально із характеристиками, властивостями та способом використання  кормової добавки «Kormo-Tox» Ви можете на сторінці продукту.