Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Компанія «Альфа Корм» на Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016»

Із 8 по 11 червня у Києві проходила Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016». У ході заходу спеціалісти нашої фірми продемонстрували широкий асортимент високоякісної продукції для відгодівлі різних видів сільськогосподарських тварин та...

16.06.16

Із 8 по 11 червня у Києві проходила Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016». Вона уже багато років залишається найбільшим майданчиком для демонстрації досягнень сільського господарства та переробної промисловості на території Східної Європи. Провідні вітчизняні та зарубіжні компанії щороку презентують тут власні розробки, технології, продукцію, діляться досвідом та укладають партнерство. 
У цьогорічній виставці «АГРО-2016» взяла участь і компанія «Альфа Корм». У ході заходу спеціалісти нашої фірми продемонстрували широкий асортимент високоякісної продукції для відгодівлі різних видів сільськогосподарських тварин та птиці. Відвідувачі та учасники події мали змогу ознайомитися як і з давно відомими преміксами та БВМД від компанії «Альфа Корм», так і з новинками. Зокрема, нещодавно перелік наших кормових добавок поповнився новим продуктом – інактиватором мікотоксинів «Kormo-Tox». Присутні на «АГРО-2016» сільгоспвиробники відмітили, що проблема забруднення кормів мікотокисинами на сьогоднішній день стоїть досить гостро, а такий продукт як «Kormo-Tox» є одним із небагатьох на сучасному ринку, дія якого направлена на вирішення даного питання.   
У рамках «АГРО-2016» відбувся ряд тематичних заходів, присвячених різним напрямкам агропромислового комплексу. Одним із найбільш масштабних та активних був сектор тваринництва та ветеринарної медицини «ANІMA’EX». У ньому були представлені великі та малі фермерські господарства, виробники екологічно чистих продуктів та технологій, розробники обладнання для утримання та розведення фермерської худоби та птиці тощо. Компанія «Альфа Корм» презентувала свою продукцію в числі виробників та дистриб’юторів кормових добавок для відгодівлі сільськогосподарських тварин та птиці. Фахівцям нашої фірми вдалося поспілкуватися зі спеціалістами в сфері ветеринарії, провідними менеджерами українського АПК, зарубіжними та вітчизняними сільгоспвиробниками. Це дозволило обмінятися досвідом, виокремити найбільш актуальні питання сучасного фермерства, а також укласти угоди про перспективне співробітництво.
Організатори стверджують, що головною метою проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» є розвиток сільськогосподарської галузі. Власною участю у цьому масштабному заході компанія «Альфа Корм» підтвердила своє прагнення долучитися до становлення потужного та високоприбуткового тваринництва в Україні.