Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Нові кормові добавки для годівлі тварин та птиці в асортименті компанії «Альфа Корм»

12.10.16

Годівля сільськогосподарських тварин та птиці відіграє ключову роль у досягненні високої продуктивності господарства. Саме тому компанія «Альфа Корм» пропонує якісні та ефективні кормові добавки, які служать і для забезпечення тварин комплексом поживних речовин, і для їхнього захисту від різноманітних шкідливих факторів. Віднедавна наша асортиментна лінійка поповнилася трьома новими продуктами – кормовими добавками «Маннацель+», «Фітоліз» та «Фітомет»

«Маннацель+» - це інноваційний препарат виробництва компанії «Chemopharma», призначений для захисту кишечника сільськогосподарських тварин та птиці від інфікування патогенними мікроорганізмами. Продукт виготовлений на основі спеціальних дріжджових компонентів та являє собою комплекс про- і пребіотичних речовин: маннан-олігосахаридів (МОС), бета-глюканів, галактозамінів та глюкозамінів. «Маннацель+» зв’язує в кишечнику шкідливі мікроорганізми, а також нормалізує його мікрофлору та морфологію. Він зміцнює імунну систему та надає тваринам стійкості проти захворювань та стресів, завдяки чому знижується падіж поголів’я.

Для нормального розвитку та досягнення високої продуктивності фермерські тварини та птиця повинні споживати достатню кількість амінокислот. Компанія «Альфа Корм» пропонує нові кормові добавки «Фітоліз» та «Фітомет» від індійського виробника «Natural Herbs & Formulations», які виготовляються на основі рослинної сировини та служать ефективною заміною синтетичних амінокислот. 

«Фітоліз» - це білково-вітамінний препарат, який застосовується для забезпечення тварин та птиці життєво необхідною амінокислотою L-лізином. Дана кормова добавка регулює обмін речовин, сприяє кращому засвоєнню мінералів, а також нормалізує синтез білків та біологічно-активних речовин. Серед ключових переваг застосування «Фітолізу» - здоровий ріст, розвиток тварин та їх висока продуктивність.

Не менш важливою амінокислотою для функціонування організму тварин та птиці є DL-метіонін. З метою збагачення раціону даним компонентом розроблена кормова добавка «Фітомет». Її застосування дозволяє покрити від 30 до 75% потреби тварин в DL-метіоніні та значно скоротити використання амінокислот синтетичного походження. «Фітомет» нормалізує роботу печінки та жировий обмін, забезпечує максимальний приріст маси тіла, покращує засвоєння поживних речовин, зміцнює імунітет та сприяє підвищенню продуктивності поголів’я. 

Кормові добавки «Маннацель+», «Фітоліз» та «Фітомет» від компанії «Альфа Корм» - це новітні препарати, створені для забезпечення високої економічної ефективності тваринництва.