Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

КОМПАНІЯ «АЛЬФА КОРМ» НА ВИСТАВЦІ AGRO ANIMAL SHOW 2017

20.02.17

Із 15 по 17 лютого у Києві проходила міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show. Це найбільший в Україні захід, на якому провідні світові та вітчизняні компанії демонструють останні моделі техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал та новітні науково-технічні розробки. Цього року серед учасників виставки була представлена і компанія  «Альфа Корм».

На Agro Animal Show наша фірма продемонструвала широкий асортимент кормових добавок вітчизняного та зарубіжного виробництва, адже ми є офіційним партнером таких всесвітньо відомих компаній як MG2MIX, Natural Herbs & Formulations та Chemopharma.

Кожен гість виставки мав змогу поспілкуватися з нашими фахівцями, отримати вичерпну інформацію стосовно представлених продуктів, а також проконсультуватися щодо сучасних технологій годівлі сільськогосподарських тварин та птиці. 

Серед відвідувачів нашого стенду були і потенційні клієнти і ті, з ким ми уже співпрацюємо.  Виставка Agro Animal Show дала можливість обмінятися досвідом роботи, поділитися досягненнями компанії, а також встановити нові ділові зв'язки з тими, хто починає бізнес у сфері тваринництва і хто досягнув у ньому значних висот.

Компанія «Альфа Корм» висловлює вдячність всім, хто відвідав наш стенд на міжнародній виставці ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show 2017.