Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Підсумки участі компанії «Альфа Корм» на виставці «Агро-2017»

13.06.17

Днями в Києві завершилася найбільша агропромислова виставка в Україні «Агро-2017». Цього року вона об’єднала близько 1200 учасників з 15 країн світу, які презентували свою продукцію, досягнення та новітні технологічні рішення в різних напрямках АПК. Однією із найбільших тематичних експозицій заходу була «Animal'EX–2017» – спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва. В рамках неї свою продукцію презентувала компанія «Альфа Корм».

Відвідавши наш стенд, гості виставки мали змогу ознайомитися з високоякісними та ефективними продуктами для годівлі різних видів сільськогосподарських тварин.

 

Окрім відомих нашим клієнтам товарів, в демонстрованому асортименті були присутні і новинки. Зокрема, вперше компанія «Альфа Корм» представила продукт «АПСАБОНД» (виробництва компанії Andres Piantaluba, S.A., Іспанія) - адсорбент для контролю широкого спектру мікотоксинів у кормах. 

Виставка «Агро-2017» дала змогу фахівцям нашої компанії поспілкуватися з досвідченими фермерами та початківцями в галузі тваринництва, обмінятися досвідом щодо ефективної годівлі тварин, а також заключити нові ділові партнерства.

 

Дякуємо усіх гостям, які відвідали стенд компанії «Альфа Корм» в рамках ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017».