Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Компанія «Альфа Корм» - учасник ХІІІ Міжнародної конференції і виставки «Птахівництво-2017»

13.09.17

Із 19 по 21 вересня у м. Трускавець відбудеться ХІІІ Міжнародна конференція і виставка «Птахівництво-2017». Цей захід щорічно збирає провідних представників галузі птахівництва, дистриб'юторів і виробників кормів, кормових добавок, ветеринарних препаратів та обладнання.

Цього року компанія «Альфа Корм» також є одним із учасників цієї масштабної виставки та конференції. 
До уваги відвідувачів заходу на нашому стенді буде представлений широкий асортимент кормових добавок для годівлі сільськогосподарської птиці. Спеціалісти компанії презентуватимуть продукцію власного виробництва, а також наших зарубіжних партнерів - провідних виробників кормових добавок «Natural Herbs & Formulations», «Chemopharma» та «Andrés Pintaluba S.A.».

Гості виставки зможуть отримати консультації від фахівців «Альфа Корм» щодо новітніх технологій годівлі сільськогосподарської птиці, обмінятися досвідом та заключити взаємовигідне партнерство. 

21 вересня у конференц-залі «Сенатор» (секція «С») компанія «Альфа Корм» проведе семінар. Одним із його доповідачів буде консультант з годівлі тварин канд. с.-г. наук Баланчук І.М. Він представить доповідь на тему «Використання продуктів компанії Chemopharma в годівлі птиці». Також відвідувачі семінару зможуть заслухати доповідь д-ра с.-г. наук, професора Подобєда Л.І. на тему «Рослинні аналоги синтетичних амінокислот».

Будемо раді бачити Вас серед відвідувачів стенду та гостей семінару компанії «Альфа Корм» на ХІІІ Міжнародній конференції і виставці «Птахівництво-2017».

Дата проведення заходу: 19-21 вересня 2017 року.

Місце проведення: «Курортний комплекс «Ріксос-Прикарпаття», Львівська область, м. Трускавець, вул. Городище, 8.