Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Альфа Корм візьме участь у виставці «Agro Animal Show» - 2018

01.02.18

21-23 лютого у м. Києві відбудеться щорічна Міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show». Компанія «Альфа Корм», як постійний учасник даного заходу, цьогоріч також представлятиме свою продукцію відвідувачам виставки.

«Agro Animal Show» – це найбільший в Україні виставковий захід, на якому провідні світові компанії демонструють останні моделі техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, новітні технології та науково-технічні розробки. 

Альфа Корм представить як добре відому нашим партнерам продукцію, так і новинки. До уваги відвідувачів – широкий асортимент кормових добавок: 

  • премікси та БМВД для різних видів сільськогосподарських тварин, 
  • Кормо-Токс - кормова добавка проти мікотоксинів;
  • Фітоліз та Фітомет – джерела незамінних амінокислот;
  • Маннацель+ - комплекс про- і пребіотиків для тварин;
  • МінеролІТ – ефективний адсорбент;
  • БетаМінерол – препарат для абсорбції, нейтралізації та виведення токсинів з організму тварин.  

Серед новинок нашої фірми – продукція всесвітньо відомого іспанського виробника Ingaso Farm. Відвідувачі нашого стенду зможуть ознайомитися з такими продуктами даної компанії: престартером для поросят, а також БМВД та преміксами для свиней.

Кожен гість виставки матиме можливість поспілкуватися з нашими фахівцями, отримати вичерпну інформацію стосовно представлених продуктів, а також проконсультуватися щодо сучасних технологій годівлі сільськогосподарських тварин та птиці

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії «Альфа Корм» на виставці «Agro Animal Show»!

Дата проведення: 21-23 лютого 2018 року.

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15.