Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

ТОВ «ТВП «АЛЬФА КОРМ» – ексклюзивний представник Ingaso Farm в Україні

12.04.18

Головна мета компанії «АЛЬФА КОРМ» - забезпечення господарств якісними та ефективними кормовими добавками, які гарантують високу рентабельність та успіх. Ми співпрацюємо лише зі світовими лідерами у годівлі. Тому до числа наших надійних партнерів долучилася компанія Ingaso Farm (Іспанія). Відтепер її ексклюзивним представником в Україні є ТОВ «ТВП «АЛЬФА КОРМ».

Ingaso Farm - перевірений бренд з високою довірою

Ingaso Farm - одна з найбільш визнаних компаній в світі в сегменті свинарства. Її продукція присутня більш ніж в 25 країнах. А тепер вона доступна і на українському ринку.
Ядра для свиней від Ingaso Farm представлені в асортименті компанії «АЛЬФА КОРМ». Вони розроблені для годівлі тварин на різних періодах вирощування:

На основі ядер Ingaso Farm спеціалісти нашої компанії створюють власні продукти – престартери, БМВД та премікси. В процесі їхньої розробки фахівці враховують індивідуальні особливості українських підприємств – технологію господарювання, забезпеченість кормами та інші важливі фактори. 
Таким чином, продукція АЛЬФА КОРМ - це високоякісні та ефективні кормові добавки, адаптовані до потреб вітчизняних сільгоспвиробників.

Світові know-how від Ingaso Farm - ексклюзивно в асортименті АЛЬФА КОРМ

Наш партнер – компанія Ingaso Farm – це:

  • Гарантія якості – контроль продукції протягом всього виробничого процесу.
  • Максимальна безпека – виробничі процеси відбуваються згідно з найсуворішими міжнародними нормами FAMI-QS та ISO 9001.
  • Досвід роботи більше 30 років.

Фахівці Ingaso Farm перетворюють знання, отримані дослідним шляхом, в готові рішення щодо годівлі. А компанія «АЛЬФА КОРМ» робить таку інноваційну продукцію доступною українським споживачам.

Співпраця Ingaso Farm та АЛЬФА КОРМ - це нові можливості та потужний поштовх для вітчизняних господарств на шляху до успіху.