Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Премікс для качок

Під замовленняТільки оптом

Ціну уточнюйте

Премікс для качок
Премікс для качок Під замовлення
Написати
Передзвоніть мені
 • +380 показати номер +380444920708
 • Контакти
  • Телефон:
   +380444920708
  • Контактна особа:
   Новохацька Марина
  • Адреса:
   вул. Козацька, 120/4, Київ, Україна
  • Email:
   info@alfakorm.com.ua
Передзвоніть мені
 • +380 показати номер +380444920708
Написати

Премікс ― важлива добавка для відгодівлі качок

Вирощування качок ― вигідний напрямок господарювання. Ця птиця швидко росте. За умови правильного догляду та годівлі протягом 49 днів набирає вагу до 3,5 кг. Качки у фермерстві цінуються за стрімкий розвиток та збільшення маси, а у продовольстві ― за смачне м'ясо. Існують певні рекомендації щодо вигодовування качок. Одним із основних завдань є забезпечення збалансованого раціону як для каченят, так і для дорослої птиці. У годівлі качок доцільно використовувати премікси з метою збагачення основного корму. 

Характеристика преміксу для качок

Качки потребують вітамінізованого та мінералізованого раціону, розробити який лише на основі традиційного корму практично неможливо. Премікс є джерелом необхідних біологічно-активних речовин. Його рецептура підібрана з врахуванням специфічних потреб даної птиці. Компоненти продукту швидко розщеплюються травною системою качок та засвоюються організмом. 

Ефект від використання преміксу

Застосування преміксу в процесі годівлі качок має ряд переваг. Завдяки збалансованому раціону птиця швидше росте та набирає вагу. Це сприяє підвищенню її м'ясної продуктивності. Також поживні речовини преміксу сприяють зміцненню імунітету. Качки, яких вигодовують поживним та збалансованим кормом, мають ніжне та смачне м'ясо. Отже, використання преміксу ― ефективний прийом у процесі вигодовування качок.
Замовити премікс для качок у компанії АЛЬФА КОРМ можна за телефонами: +380 (44) 492-07-08 або +380 (95) 100-77-78.

Характеристики
Основні
Тип Премикс
Страна производитель Украина
 • Ціна: Ціну уточнюйте