Кошик
2 відгуків
Альфа Корм - Ваш помічник в годівлі

Премікс для індиків

Під замовленняТільки оптом

Ціну уточнюйте

Премікс для індиків
Премікс для індиків Під замовлення
Написати
Передзвоніть мені
 • +380 показати номер +380444920708
 • Контакти
  • Телефон:
   +380444920708
  • Контактна особа:
   Новохацька Марина
  • Адреса:
   вул. Козацька, 120/4, Київ, Україна
  • Email:
   info@alfakorm.com.ua
Передзвоніть мені
 • +380 показати номер +380444920708
Написати

Значення преміксу для відгодівлі індиків

Розведення індиків є рентабельним напрямком господарювання. Цю птицю обирають для відгодівлі як малі, так і великі фермерські господарства. Індики швидко набирають вагу, не мають особливих вимог щодо раціону харчування. Їх дієтичне м'ясо високо цінується за свої смакові властивості. Запорукою вигодовування здорових та продуктивних індиків є правильна годівля. Якісний, поживний та збалансований корм стимулюватиме стабільне зростання живої маси. Для збагачення раціону індиків використовується премікс, розроблений на основі їх специфічних потреб.

Властивості преміксу

Премікс являє собою полікомпонентний продукт, до складу якого входить набір необхідних біологічно-активних речовин. Кожен компонент відіграє свою важливу роль в обмінних процесах організму, а також у формуванні кісткової та м'язової тканин. Індики з раннього вікового періоду потребують великої кількості білків та вітамінів. Також для них корисний багатий мінеральний склад корму. Традиційний раціон не забезпечує ці потреби повною мірою. Ефективним вирішенням даної проблеми є використання преміксу ― джерела поживних речовин.

Ефект від використання преміксу

Збагачений корм ― запорука здорового розвитку птиці. Премікс доповнює раціон поживними речовинами. У результаті цього індики швидко набирають вагу. Компоненти добавки позитивно впливають на імунітет птиці. Їх організм стає стійким до різних несприятливих умов та хвороб. 
Замовити премікс для качок у компанії АЛЬФА КОРМ можна за телефонами: +380 (44) 492-07-08 або +380 (95) 100-77-78.

 • Ціна: Ціну уточнюйте